Menu

Montāža / Serviss

Montāža

Jebkurš logu pircējs, pirmkārt, pievērš uzmanību logu dizainam, formai, krāsai un cenai. Dažkārt tas, cik svarīga ir logu montāža, tiek aizmirsts, tomēr logu energoefektivitāte, drošība un funkcionalitāte ir atkarīga no pareizas logu montāžas.

Logu ražošanas tehnoloģijas nepārtraukti tiek pilnveidotas, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību pret laika apstākļu ietekmi, ielas trokšņiem u.c. apstākļiem. Ja logi ir uzstādīti pareizi, tad tiek nodrošināts augstākais komforta līmenis.

 

Kļūdas logu uzstādīšanā var izmaksāt ļoti dārgi – ja logs tiek uzstādīts nepareizi, tad tiek zaudētas gandrīz visas kvalitatīva produkta īpašības. Būtiska ir pareiza loga nostiprināšana ailē tā, lai tas iztur vēja slodzes. Svarīgs ir arī hermētisks savienojums starp logu un sienu, kas nodrošina maksimālu energoefektivitāti.

 

Visu šo iemeslu dēļ iesakām logu montāžu uzticēt profesionāļiem. Vislabāk, ja gan logu izgatavošanu, gan montāžu veic viena uzņēmuma darbinieki: tādējādi tiek nodrošināta gan izstrādājuma, gan montāžas kvalitāte.

 
Logu montāžas veidi:
 
Logu montāža, nostiprinot logu ar montāžas stiprinājumiem ailē Logu montāža, iznesot logu siltinājuma zonā


 

Serviss

 
Veicam logu, durvju pēcgarantijas remontu:

 

  • Blīvgumiju maiņa
  • Stikla pakešu nomaiņa
  • Furnitūras nomaiņa
  • Pretuzlaušanas furnitūras uzstādīšana
  • Profilaktiski pasākumi- logu regulēšana, furnitūras ieeļļošana

 

Kopšana

 

 

Lai saglabātu Roto furnitūras gaitas vieglumu un nevainojamu funkcionēšanu, regulāri (vismaz 1 reizi gadā) jāveic kustīgo un slēdzošo daļu eļļošana*. Pretuzlaušanas pretplāksnes ir pastāvīgi jāieeļļo, lai pasargātu tās no priekšlaicīga nodiluma. Regulāri jāpārbauda katras skrūves stāvoklis. Atslābušās skrūves jāpievelk un skrūves ar aprautām galvām jānomaina.

 

 

 

* Eļļošanai jāizmanto tikai tādas eļļas un smērvielas, kas nesatur skābes vai sveķus.

 
 

Drošības tehnika

 
Nenovietot priekšmetus starp vērtni un loga rāmi. Ja pie loga var piekļūt mazi bērni vai garīgi slimas personas, tad vērtni jānodrošina ar slēdzamu rokturi vai atvēršanas blokatoru.
Stipra vēja laikā neatstāt vērtni atvērtā stāvoklī. Uzmanību! Aizcērtoties vērtnei, var gūt savainojumus. Pie aizvēršanas nelikt rokas starp vērtni un loga rāmi.

 

Noderīga informācija

Pieprasīt cenu

  • LOGU-MONTĀŽAS-BUKLETS.pdf
  • MONTĀŽAS-INSTRUKCIJA.pdf