Menu

Atlaides

Viena karte, kas darbojas visur!
 
Dāvinām jums starptautisku atlaižu karti.
 
 
Nauda atgriežas par katru pirkumu!
 
Sadarbībā ar lielāko lojalitātes programmu "Cashback World" mūsu karti varat izmantot vairāk nekā 380 000 iepirkšanās vietās, tajā skaitā vairāk nekā 8000 interneta veikalos 47 valstīs.
 
Iepērkoties ar „Cashback” karti, saņemat atpakaļ līdz 5% no pirkuma summas savā bankas kontā. Papildus tam jūs uzkrājat „Shopping points” iepirkšanās punktus, kurus varat izmantot pie mums vai mūsu sadarbības partneriem speciālo piedāvājumu apmaksai.
 
Ja nevēlaties ikdienā nēsāt līdzi šo atlaižu karti, tā vienmēr būs pieejama jūsu viedtālrunī. 
Vienkārši iedodiet pārdevējam noskenēt svītru kodu!
 
 
Kur izmantot karti Latvijā un pasaulē?
 
Patlaban Latvijā mūsu karti varat izmantot jau vairāk nekā 290 iepirkšanās vietās. Ar katru dienu šo vietu skaits palielinās!
Pilns partneruzņēmumu saraksts jums būs pieejams pēc reģistrācijas. 
 
Daži partneruzņēmumi, kas ir pieejami kartes lietotājiem Latvijā:
 
 
 
Kā darbojas karte?
 
Mūsu karte darbojas kā „Cashback” karte. Tas nozīmē, ka, veicot pirkumu, jūs maksājat pilnu cenu, bet pēc pirkuma reģistrēšanas saņemat līdz 5% no pirkuma summas atpakaļ. Pirkumi pie visiem sadarbības partneriem summējas. Tiklīdz uz jūsu „Cashback” kartes būs uzkrājušies vismaz 10,00 EUR, tie tiks pārskaitīti uz jūsu norādīto bankas kontu. Izmaksas notiek katru otrdienu.
Papildus jūs uzkrājat arī „Shopping points” iepirkšanās punktus. Viena punkta vērtība ir 5,00-10,00 EUR. Arī punkti summējas, un jūs varat tos izmantot pie jebkura sadarbības partnera, kurš izveidojis speciālo piedāvājumu. 
Mana adrese
Es varu atsaukt savu piekrišanu jebkurai no augstāk minētajām datu apstrādes procedūrām (tai skaitā katrā atsevišķā gadījumā) rakstveidā (myWorld Latvia SIA, Cēsu iela 31 k-2, Rīga, LV-1012) vai uz e-pastu service.lv@cashbackworld.com. Visa datu apstrāde, kas veikta pirms piekrišanas atsaukšanas, ir spēkā esoša.